Doradca Klienta Indywidualnego PARTNER (Racibórz)

Autoryzowany Partner BNP Paribas Bank Polska S.A., będącego częścią jednej z czołowych grup finansowych w Europie, poszukuje obecnie kandydatów do promowania i rozwijania marki Banku.

Opis stanowiska:

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za pozyskiwanie klientów biznesowych lub indywidualnych, sprzedaż szerokiej oferty produktów Banku, wprowadzanie oraz promowanie unikalnych produktów na rynek.

Mile widziane będą:
  • wysoka motywacja do pracy w sprzedaży,
  • kreatywność w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • ukierunkowanie na osiąganie założonych celów,
  • komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie wyższe (lub ostatnie lata studiów),
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych,
  • zdobywanie nowych kompetencji,
  • rozwój zawodowy,
  • możliwość kształtowania kariery w dużej instytucji finansowej,
  • niezbędne narzędzia do pracy m.in.: telefon, samochód służbowy.

CV powinno zawierać dane wskazane w art.221§1 Kodeksu pracy, w szczególności: identyfikacyjne (imię, nazwisko, data urodzenia); kontaktowe; o wykształceniu (ukończonych szkołach, studiach, szkoleniach, kursach); kwalifikacjach zawodowych (umiejętnościach, doświadczeniu zawodowym); przebiegu dotychczasowego zatrudnienia (poprzednich pracodawcach, zajmowanych stanowiskach oraz obowiązkach zawodowych).

Zamieszczając w CV inne dane, w szczególności dane wrażliwe (dane osobowe ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe,  przynależność do związków zawodowych, dane genetyczne, biometryczne, dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej) oraz naciskając przycisk Aplikuj i przesyłając CV - wyrażasz  zgodę na przetwarzanie przez Bank w procesie rekrutacji innych danych, w tym danych wrażliwych.

  • Dodane o 13:55, 22 września 2020
  • Wyświetleń:475
  • ID ogłoszenia: 625705844
Lokalizacja

Racibórz, raciborski, Śląskie

O firmie
Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku.

W Banku BNP Paribas dbamy o najwyższą jakość obsługi klienta, dlatego ze szczególną dbałością rekrutujemy osoby na stanowiska związane z obsługą klienta indywidualnego. Inwestujemy w ciągły rozwój naszych pracowników, aby mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika BNP Paribas Bank Polska S.A.