Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
BNP Paribas Bank Polska S.A.
BNP Paribas Bank Polska S.A.

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Na OLX od październik 2016

Jest teraz online!

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia88
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację ich celów. Działamy w sposób prosty, przemyślany i bezpieczny, dbając o społeczeństwo i środowisko.
Jesteśmy bankiem uniwersalnym, który jest blisko swoich Klientów i pomaga im podejmować trafne decyzje finansowe. Wsłuchujemy się w głos Klientów, bo ich satysfakcję stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Nasze usługi i produkty tworzymy z Klientami i dla nich.

Fundamentem naszych działań są: transparentność, odwaga, empowerment, prostota i współpraca. To tymi wartościami kierujemy się w codziennej działalności.

Wspierając realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ angażujemy się w projekty, które wywierają pozytywny wpływ społeczny, ekonomiczny oraz środowiskowy na otaczający nas świat. Ograniczamy nasz wpływ na środowisko naturalne i chcemy być inspiracją do dobrych zmian, dlatego zachęcamy naszych Klientów do przechodzenia na gospodarkę niskoemisyjną.

Poszukujemy coraz to nowych, innowacyjnych i odważnych rozwiązań oraz digitalizujemy procesy bankowe uwzględniając potrzeby Klienta w XXI w. Jednocześnie zapewniamy stabilizację i bezpieczeństwo codziennego bankowania. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje, by być odpowiedzialnym pracodawcą i przyjazną instytucją.
Wierzymy, że bankowanie może być proste i przyjazne. Jesteśmy dostępni i otwarci dla każdego. Nieustannie się rozwijamy i mamy ambicję stać się jednym z 5 największych banków w Polsce.

Bank BNP Paribas już po raz dziewiąty uzyskał tytuł Top Employer Polska oraz zdobył certyfikat Top Employer Europe 2022. Certyfikacja potwierdza, że bank stosuje najlepsze standardy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

MOŻESZ PRACOWAĆ W MIEJSCU, KTÓRE DAJE ZIELONE ŚWIATŁO.

W Banku BNP Paribas MOŻESZ:

· Być sobą niezależnie od Twojej orientacji, koloru skóry czy poziomu sprawności
· Mieć realny wpływ na środowisko i otaczający nas świat
· Otrzymać autonomię, a jednocześnie korzystać ze wsparcia przełożonego
· Wykorzystać nowe możliwości - bo zmieniamy się na lepsze, również dla Ciebie.

Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania. Możesz zmieniać świat na lepsze razem z nami.
 

Kontakt

  • Kasprzaka 2
  • 01-211 Warszawa
Pokaż na mapie
    • Strona internetowahttps://www.bnpparibas.pl/kariera/oferty-pracy

    Darmowa aplikacja na Twój telefon