Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
BNP Paribas Bank Polska S.A.
BNP Paribas Bank Polska S.A.

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Na OLX od październik 2016

Ostatnio online dziś o 21:53

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia88
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację ich celów. Działamy w sposób prosty, przemyślany i bezpieczny, dbając o społeczeństwo i środowisko.
Jesteśmy bankiem uniwersalnym, który jest blisko swoich Klientów i pomaga im podejmować trafne decyzje finansowe. Wsłuchujemy się w głos Klientów, bo ich satysfakcję stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Nasze usługi i produkty tworzymy z Klientami i dla nich.

Fundamentem naszych działań są: transparentność, odwaga, empowerment, prostota i współpraca. To tymi wartościami kierujemy się w codziennej działalności.

Wspierając realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ angażujemy się w projekty, które wywierają pozytywny wpływ społeczny, ekonomiczny oraz środowiskowy na otaczający nas świat. Ograniczamy nasz wpływ na środowisko naturalne i chcemy być inspiracją do dobrych zmian, dlatego zachęcamy naszych Klientów do przechodzenia na gospodarkę niskoemisyjną.

Poszukujemy coraz to nowych, innowacyjnych i odważnych rozwiązań oraz digitalizujemy procesy bankowe uwzględniając potrzeby Klienta w XXI w. Jednocześnie zapewniamy stabilizację i bezpieczeństwo codziennego bankowania. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje, by być odpowiedzialnym pracodawcą i przyjazną instytucją.
Wierzymy, że bankowanie może być proste i przyjazne. Jesteśmy dostępni i otwarci dla każdego. Nieustannie się rozwijamy i mamy ambicję stać się jednym z 5 największych banków w Polsce.

Bank BNP Paribas już po raz dziewiąty uzyskał tytuł Top Employer Polska oraz zdobył certyfikat Top Employer Europe 2022. Certyfikacja potwierdza, że bank stosuje najlepsze standardy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

MOŻESZ PRACOWAĆ W MIEJSCU, KTÓRE DAJE ZIELONE ŚWIATŁO.

W Banku BNP Paribas MOŻESZ:

· Być sobą niezależnie od Twojej orientacji, koloru skóry czy poziomu sprawności
· Mieć realny wpływ na środowisko i otaczający nas świat
· Otrzymać autonomię, a jednocześnie korzystać ze wsparcia przełożonego
· Wykorzystać nowe możliwości - bo zmieniamy się na lepsze, również dla Ciebie.

Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania. Możesz zmieniać świat na lepsze razem z nami.
 

Kontakt

  • Kasprzaka 2
  • 01-211 Warszawa
Pokaż na mapie
    • Strona internetowahttps://www.bnpparibas.pl/kariera/oferty-pracy

    Darmowa aplikacja na Twój telefon